Антивірус Dr.Web для Symbian-телефонів Nokia

Антивірус Dr.Web для Symbian-телефонів Nokia

Компанія “Доктор Веб” повідомила про випуск свого нового продукту для захисту телефонів і комунікаторів, що працюють під управлінням операційної системи Symbian. Антивірус Dr.Web для Symbian OS захищає від вірусів і спаму також і смартфони Nokia. Розроблений на основі антивірусного сканера Dr.Web, нова програма забезпечує сканування усієї файлової системи пристрою або окремих файлів і папок тоді, коли користувач захоче, та сканування файлів і тек на картах пам’яті.

Сканер підтримує формати архівів SIS, CAB, ZIP і RAR. Крім того, забезпечується видалення виявлених небезпечних об’єктів або переміщення їх в карантин, а також фільтрація вхідних телефонних дзвінків і SMS-повідомлень через використання чорного і білого списків.

Антивірус Dr.Web для Symbian OS підтримує операційну систему S60 (3rd & 5th edition), що дозволяє використовувати рішення на більшості мобільних пристроїв виробництва Nokia. Усім покупцям продуктів Dr.Web Security Space, Dr.Web Бастіон для Windows і Антивірус Dr.Web для Windows надається право безкоштовного використання Антивіруса Dr.Web для Symbian OS.

Теги: Nokia, SMS, Symbian, ZIP, смартфон, телефон

Зверніть увагу на схожі новини

Nokia logo
Важливо! Nokia є зареєстрованим товарним знаком та торговою маркою компанії Nokia Corporation. Назви усіх продуктів Nokia також є зареєстрованими товарними знаками та марками Nokia. Назви всіх інших продуктів і компаній, які згадані у матеріалах сайту, можуть бути товарними знаками або фірмовими найменуваннями їхніх законних правовласників. © 2009 Мобільні телефони Nokia, комунікатори Nokia, смартфони Nokia . SQL - 41/0.230 сек/ Mem: 15.56MB